środa, 12 stycznia 2011

PROŚBA O POMOC

PROŚBA O POMOC
Witajcie kochani, dzisiaj po raz drugi odkąd bloguje, zwracam się z prośbą o Wasza pomoc. Akcji takich jest wiele, ale zazwyczaj są dla nas bezimienne, ta ma imię dla mnie, bo chodzi o córki mojej przyjaciółki z technikum. Was to nic nie kosztuje, bo musicie tylko wypełnić dodatkowy formularz przy rozliczeniu podatkowym, wpisując odpowiednie dane znajdujące się na samym dole.
Do zaprzyjaźnionych blogowiczów prośba żeby jeśli to możliwe wkleili, prośbę na swoim blogu.
Za wszelką pomoc dziękuję w swoim i tak samo tych ślicznych dziewczynek imieniu:)

Mnóstwo ciepełka dla Was jak zawsze!!!


Witaj!

Oto nasze córki Izabela i Iga. Są bliźniaczkami. Urodziły się 25 stycznia 2009 roku. W sierpniu 2010 roku został u nich zdiagnozowany autyzm wczesnodziecięcy. Dziewczynki nie potrafią wykonywać prostych czynności przydatnych w codziennym życiu, które ich rówieśnicy wykonują bez najmniejszego trudu. Nie potrafią się bawić ani myśleć twórczo jak ich rówieśnicy, nie potrafią skupić uwagi na danej rzeczy lub czynności.
Autyzm tak wcześnie zdiagnozowany u naszych córek daje duże szanse dziewczynkom na normalne funkcjonowanie w życiu. Brak dalszego leczenia i terapii może prowadzić do zastoju w rozwoju lub może spowodować regres. Potrzebna im jest intensywna terapia oraz pomoc fachowa. Oczywiście pomoc, która kosztuje ogromne pieniadze. Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć tych ogromnych wydatków związanych z leczeniem i terapią córek.
Dziś i Ty możesz pomóc by zapewnić dziewczynkom odpowiednie leczenie i rehabilitację.
Bardzo prosimy, przekaż 1 % swojego podatku na leczenie i rehabilitację naszych córek!
Podatnik, który chce się podzielić 1% swojego podatku z organizacją pożytku publicznego nie musi dokonywać żadnych wpłat na jej konto. Wystarczy jedynie podczas składania corocznego zeznania podatkowego, wypełnić formularz PIT(36,36L,37,38,39) odpowiednią rubrykę, podając kwotę nie przekraczającą 1% wyliczonego podatku oraz numer KRS organizacji pożytku publicznego, w naszym przypadku 0000206719. W rubryce „Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem” należy wpisać konkretny cel : "na leczenie Izy i Igi (nr 027)" . To ważne, bo bez tej informacji, datek nie trafi na konto naszych córek.
Pieniądze na rehabilitację i leczenie naszych dziewczynek gromadzi:
Stowarzyszenie na rzecz bliźniąt "Podwójny Uśmiech"
ul. Grochowska 56/76
04-282 Warszawa
KRS: 0000206719 ; numer konta 75 1240 1066 1111 0010 1553 9811
http://www.blizniaki.net
Dziękujemy bardzo!!!